Ferodo

Sprawny samochód to nie tylko komfortowa jazda, ale też warunek bezpieczeństwa. Składa się na nie wiele podzespołów, wśród których bardzo ważną rolę pełni układ hamulcowy. Jeśli chcesz mieć gwarancję, że nie zawiedzie Cię w trasie, wyposaż swój pojazd w niezawodne produkty Ferodo. Więcej

Marka znana z najwyższej jakości

Podzespoły do samochodów produkowane są przez wiele światowych firm, wyróżniających się lepszą lub gorszą renomą, mniej lub bardziej cenionych przez kierowców. Na długiej liście części zamiennych dedykowanych układom hamulcowych znajduje się też nasza firma Federal-Mogul z doskonale znaną kierowcom marką Ferodo. Charakterystyczne, czerwono-czarne logo jest już bardzo rozpoznawalne, a dla wielu użytkowników stanowi równoważność niezawodności i bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Zakres produkcji Federal-Mogul jest znacznie szerszy i obejmuje wiele nowoczesnych technologii dedykowanych motoryzacji w bardziej ogólnym rozumieniu. Wśród produktów naszej firmy znajdziesz zarówno rozwiązania techniczne dotyczące hamulców, jak i te odnoszące się do silników, układów kierowniczych, uszczelnień i części eksploatacyjnych. Ferodo na tej liście zajmuje znaczące miejsce, a oferowane kocki i tarcze hamulcowe oraz szereg innych produktów, odpowiadających za sprawność układu, to wyroby cechujące się najwyższą jakością i starannie przestrzeganymi normami bezpieczeństwa.

Kompleksowe wyposażenie układu hamulcowego

Jako producenci podzespołów układu hamulcowego traktujemy markę Ferodo w sposób kompleksowy, dzięki czemu wybierając ją do swojego samochodu, otrzymujesz gwarancję, że wszystkie elementy będą ze sobą kompatybilne i sprawdzą się podczas jazdy. Logo marki obejmuje zarówno części podstawowe, czyli klocki hamulcowe, tarcze i szczęki, ale też płyny hamulcowe, okładziny i akcesoria, które pozwolą na usprawnienie hydrauliki układu hamulcowego. W szerokiej gamie produktów proponujemy między innymi pompy hamulcowe, pompy i siłowniki sprzęgła, cylindry i przewody hamulcowe, a także korektory siły sprzęgła. Wszystkie elementy układy zostały zaprojektowane tak, aby doskonale ze sobą współpracowały i pozwalały osiągać jak najlepsze efekty użytkowania. Jeśli poszukujesz do swojego pojazdu niezawodnego układu hamulcowego, z pewnością marka Ferodo zapewni Ci najlepsze z możliwych dla stosowanej technologii efekty, a przede wszystkim pozwoli poczuć się komfortowo podczas jazdy. Na jakość i kompleksowość wpływa wieloletnie doświadczenie firmy na polu produkcji podzespołów samochodowych, także w zakresie układu hamulcowego.

Uniwersalność marki Ferodo

Nasza firma od lat współpracuje z koncernami samochodowymi produkującymi zarówno pojazdy osobowe, jak i dostawcze, ciężarowe oraz terenowe, dzięki czemu produkty objęte marką Ferodo dostępne są w tysiącach wersji przystosowanych do każdego pojazdu drogowego. Jako zwolennicy ciągłego rozwoju i doskonalenia produktów systematycznie pracujemy w laboratoriach badawczych nad udoskonalaniem części oraz poprawianiem ich wydajności i trwałości. Te same wysokie normy jakości stosujemy zarówno w przypadku części do samochodów sportowych, jak i do osobówek, dlatego wybierając układ hamulcowy Ferodo otrzymujesz gwarancję, że będzie on niezawodny w każdych warunkach. Rozmaitość części, których jest aż 2400, pozwala na dopasowanie zestawu do niemal każdego pojazdu osobowego, terenowego i dostawczego, a także do dużych pojazdów ciężarowych, wymagających wyjątkowo wytrzymałego i skutecznego układu hamulcowego. Marka Ferodo jest odpowiedzią na potrzeby systematycznej wymiany korodujących przewodów hamulcowych, uzupełniania płynów i innych prac, związanych z utrzymaniem wysokiej sprawności przekładającej się na bezpieczeństwo jazdy.

Chcesz być bezpłatnie informowany o promocjach?