Klocki hamulcowe Ferodo - opinie

Marka Ferodo znana jest ze swojej wysokiej jakości szczególnie, że jest ona liderem na rynku światowym w dziedzinie zaopatrzenia w elementy układów hamulcowych branży samochodów ciężarowych. O klasie świadczą też oceniające klocki Ferodo opinie, zamieszczane na wielu forach motoryzacyjnych. Więcej

Ocena kierowców wymiernikiem jakości

Marka Ferodo jest "dzieckiem" naszej firmy Federal-Mogul od kilkudziesięciu lat. W procesie projektowania, produkcji i kontroli jakości przykładamy ogromną wagę do najwyższych standardów, dzięki czemu osiągane wyniki są zdecydowanie powyżej przeciętnej. Nie testy jednak są dla nas najlepszym wymiernikiem jakości produktów, lecz to, co myślą o nich nasi klienci. Sytuacje drogowe bywają trudne do przewidzenia, a jeśli preferujesz jazdę terenową, sportową lub często uczestniczysz w wyścigach, z pewnością wielokrotnie spotkałeś się z warunkami, których nie będzie w stanie odtworzyć żaden test. Jeśli wykorzystujesz w swoim pojeździe nasze klocki Ferodo opinie na ich temat, jakie wyrazisz po okresie ich użytkowania powiedzą nam, czy produkt spełnia Twoje oczekiwania. To głównie one decydują o wprowadzanych poprawkach i obieranych kierunkach prac badawczych nad ciągłym udoskonalaniem naszych technologii. W ramach prac badawczych zbieramy oceny użytkowników, dzięki czemu otrzymujemy informacje na temat różnych aspektów działania klocków Ferodo. Opinie są też wskazówką do zmian, jakich oczekują nasi klienci, szczególnie Ci o bardzo wysokich wymaganiach w stosunku do swoich pojazdów.

Nie kupuj kota w worku! Poznaj opinie innych.

Układ hamulcowy jest niezwykle ważny dla Twojego bezpieczeństwa, dlatego wybierając jego podzespoły z pewnością kierujesz się opiniami, jakie posiadają one na rynku. Marka Ferodo jest nie tylko doceniana, ale też otrzymuje bardzo wysokie noty zarówno w profesjonalnych testach, jak i opiniach użytkowników. Przygotowujesz się do wymiany swojego układu hamulcowego lub też chcesz poprawić jego wydajność, zmieniając podzespoły na inne, lepsze, o wyższych standardach? Klocki Ferodo produkowane są w kilku wersjach, w tym dla samochodów sportowych i wyścigowych, spełniając się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Jeśli potrzebujesz potwierdzenia wysokiej jakości przez zakupem, kierowcy wybierający klocki Ferodo opinie zamieszczają na wielu popularnych portalach motoryzacyjnych, gdzie możesz dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak oceniają ich sprawność. Przeczytanie opinii, a często też możliwość zadania bezpośrednich pytań lub wzięcie udziału w dyskusji, pozwoli rozproszyć wątpliwości i potwierdzi jakość naszych produktów. Decydując się na układ hamulcowy Ferodo nie musisz kupować kota w worku.

Pozytywne postrzeganie marki w praktyce

Jako producenci przykładamy ogromną wagę do jakości naszych wyrobów, bowiem tylko wysoki standard, trwałość i niezawodność sprawiają, że klienci chcą kupować nasze kocki hamulcowe. Wysokie oceny są najlepszą rekomendacją marki, zachęcając również innych do jej wypróbowania, a dla firmy stanowią impuls do dalszego doskonalenia technologii. Oceniające klocki Ferodo opinie zawierają wiele pozytywnych wypowiedzi, w których kierowcy dzielą się swoimi przemyśleniami na temat jakości produktów i korzyści, jakie osiągnęli po ich wymianie. Wśród najważniejszych korzyści wymieniana jest bardzo wysoka trwałość klocków, dzięki której zachowują one wysoką sprawność i nie zużywają się znacznie dłużej niż wiele innych tego typu modeli. W swoich opiniach kierowcy wyjątkowo doceniają znacznie krótszą drogę hamowania od tej, jaką osiągali przy wcześniej stosowanych produktach. Ważne jest również niezawodne zachowanie w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach drogowych oraz różnorodność, pozwalająca na dopasowanie do niemal każdego pojazdu.

Polecam klocki Ferodo Premier. Przejechałem na nich już około 25 tys. km i sądzę, że uda mi się jeszcze kilka miesięcy z nimi przejeździć. Nie jestem rajdowcem i jeżdżę tradycyjnie, więc dla mnie to najlepsze, sprawdzające się rozwiązanie. Szczerze polecam.

Klocki Ferodo mam już w swoim samochodzie trzeci raz. Skomponowane z odpowiednimi tarczami pracują bardzo dobrze i nie ma z nimi żadnych problemów. Mnie to naprawdę wystarcza. Na początku są ciche, nie piszczą i nie wydają żadnych dziwnych odgłosów. W bagażniku mam kolejny komplet Ferodo na przód i tył. Pozdrawiam!

Jeżdżę na klockach Ferodo już od kilku lat. Na pierwszych przelatałem 48 tysięcy km te, które mam teraz zaliczyły już 24 tys, a jeszcze są sprawne i nie wyglądają na zużyte. Mam klocki Ferodo Premier. Na hamowanie nie narzekam, ale nie mam porównana do innych marek, bo od zakupu samochodu jeździłem z innymi, ale już mocno zużytymi. Porównanie nowych i starych nie ma sensu.

Stosuję klocki Ferodo od wielu lat, przejechałem na nich... kilkaset tysięcy kilometrów, ale zdecydowałem się dlatego, że to pierwsze niepiszczące klocki, jakie znalazłem :) To jest drugi samochód, w którym je zamontowałem - poprzednio w dostawczaku, teraz w osobówce, Cromie ponad półtorej tony z silnikiem 150 KM. Nie mogę narzekać na te klocki. Pracują cicho i nie piszczą, ale są miękkie, co ma też swoją zaletę, bo nie niszczą tarcz hamulcowych. Ja stosuje z nacinanymi i nawiercanymi tarczami.

Ostatnio zdecydowałem się wymienić na klocki Ferodo i stwierdziłem, że różnica jest ogromna. Przede wszystkim w sile hamowania pomimo, że są nówki i jeszcze się nie dotarły.

Chcesz być bezpłatnie informowany o promocjach?